Seznam týmů
= tým již zaplatil účastnický poplatek
Pokud jste peníze odeslali a zatím u sebe ikonku nevidíte, můžete platbu zkontrolovat na transparentním účtu hry 2502016466 / 2010
-
1. Axolotli neohrožení
Pedro, Perdo, OtecGoril, Marek
-
2. Chaosem k evoluci
Jan Melichar, Jiří Vaněk, Jiří Sláma, Petr Křivánek
-
3. kRYCHLOMOZCI
Jan Vojta, Hana Chvátilová, Martina Mráková, Markéta Cíchová, Ondřej Zatloukal
-
4. Víc hlav víc sní
Marek Boček, Marie Daňková, Lucie Pospíšilová
-
5. BS Team
Klára M., Peter H., Martin P., Petr D.
-
6. Chodící ostrov
Martina, Filip, Dan, Věrka
-
7. Tajemní Tukani
Helča, Nikča, Jarda, Neny, Vojta
-
8. Svědkové Baronovi
Kony, Tonda, Hanka, Michal
-
9. Lamohlavy
Vladimůra Šťastná, Marcin Blahynka, Zdeněk Surový, Spáč Jan Blahynka
-
10. Eyjafjallajökull!!!
Blanka Dudašková, Martin Wilczák, Jiří Staněk, Míša Bartesová
-
11. Ospalypaka
Radka, Eva, Honza, Ondra, Pavel
-
12. Krajní prostředky
Tom, Lukáš, Míša, Zorka
-
13. Čtyři Lidi
Lukáš Kšenzuliak, Petra Vojkůvková, Zbyněk Auer, Iveta Vitouchová
-
14. Brouk v hlavě
Míla Halamíčková, Marek Černocký, Radomír Svoboda
-
15. Zaplyšeno
Marcela Chvátilová, Pavlík Chvátil, Alenka Chvátilová, Vláďa Chvátil
-
16. Nějakej tým
JR, Paja, Lucie, Kamca, Django
-
17. Dubínci
Míša Geržičáková, David Slavíček, Pája Nováková, Vojta Rozehnal, Dan Geržičák
-
18. Girrrls
Věra, Magda, Eva, Gábina, Věrka
-
19. Aničky a Ciriho tým
Anička, Aleš Cyril
-
20. Zedaj Pupked
Anika Unge, David Kettmann, Ewa Pazdziora, Jakub Devát, Zdeněk Pezlar
-
21. Šifry vyděsí
Vojta, Petra, Žofka, Johny
-
22. Las Cientificas
Lenka Novotná, Eva Slabáková, Marcela Králová
-
23. zMATHení
Martin Richter, Jana Slámová, Radek Nekvasil
-
24. Chlámotlamy
Turbo, Alda, Jájinka, Lama, Další lama
-
25. Losíci
Tomáš Janoušek, Barbora Dohnalová, Alžbeta Strompová, Michal Staník, Martin Gendiar
-
26. Lorem ipsum
Dominik Doležel, Šimon Lopour, Tran Anh Linh, Jan Švec, Michael Beneš
-
27. Mucínci
Rin, Míša
-
28. Qué frío
Ivo Medvěd Řondik, Jana Řondiková, Anna Řondiková, Vojta Řondik, Vicuña Sam
-
29. Getsemanská zahrada
Aneta Skaláková, Lenka Kočová, Miroslav Sadovský
-
30. Rohy
Petr Valášek, Adéla Valášková
-
31. EOJAB
Ema Sedláková, Olga Krumlová, Jasmínka Sedláková, Alička Sedláková, Barboška Sedláková
-
32. Slitina mědi a niklu
Ondra, Jenda, Tomík
-
33. Pálivý papričky
Eliška Jégrová, Kateřina Jégrová, Jarmil
-
34. Jmelí
Jirka, Patrik, Alča, Dominik, Hobit
-
35. Otirrub Exuled
Monika Spasovová, Tereza Misiarzová, Tomáš Malina, Filip Hanzelka, Petr Svoboda
-
36. Mražený jahody
Marcela Cvrkalová, Zuzana Jahodová, Barbora Jahodová, Jakub Jahoda, Emma Cvrkalová
-
37. Nerozhodní
Eliška, Klára, Pája
-
38. Želvušky
Mika Dražan, Linus Dražan, Jana Dražanová, Sven Dražan
-
39. La Kukaračita
Jiří Halmazňa, Lenka Halmazňová, Radim Cenek, Ivana Cenková, Alžběta Halmazňová